SOS: На Одещині знайшли надзвичайно небезпечну хворобу для тварин і людей
До Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло повідомлення від Державної установи «Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» про підозру захворювання людей на сибірку с. Миняйлівка Саратського району.