Практична демонстрація: як відбулася ІХ виставка «Битва агротитанів»
Коментарі
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/1_765.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/3.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/6.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/2.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/2_765.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/5.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/7.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/8.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/10.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/11.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/15.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/14.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/16.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/17.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/12.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/13.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/22.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/18.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/21.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/20.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/4.jpg)
![](https://storage.agravery.com/thumbs/presets/d84bfe08fef9/files/Bitva titaniv/2021/30.jpg)
Близько 2000 тисяч відвідувачів прийшли побачити в дії сільськогосподарську техніку на ІХ виставці «Битва агротитанів». Під Білою Церквою на Київщині 70 компаній показали понад 400 одиниць техніки.
Практичні демонстрації проходили у п’яти різних зонах показу: борони та культиватори; сівалки; плуги та глибокорозпушувачі; комбайни, жатки, бункери-перенавантажувачі; обприскувачі та розкидачі. Також можна було сісти за кермо нових позашляховиків та перевірити їх можливості на бездоріжжі.
Читайте також: Владислава Магалецька: Я вірю в практику «малих кроків»
Всім охочим проводили тест-драйви телескопічних навантажувачів, тракторів та обприскувачів. Вітчизняні та закордоні селекційні компанії представили свіжі напрацювання гібридів соняшнику та кукурудзи. «Хіміки» показали новітні розробки добрив. Також традиційно відбувся аукціон б/в техніки. Цього річ виробники сільгосптехніки зробили наголос на вологозберігаючій та на багатофункціональній техніці. Аграрії, після тестування, мали змогу укласти контракти прямо на полі.
На Київщині відбулась третя і заключна у цьому сезоні «Битва Агротитанів». Наступного року тут пройде 10-та ювілейна агровиставка. Організатори вже розпочали підготовку.
Читайте також: Excelerator від KUHN: 4 кроки для комплексного обробітку ґрунту та збереження вологи
Поділитись
Стежте за головними новинами агробізнесу в Україні та світі на Agravery.com , на сторінці Facebook , у Telegram або підпишіться на нашу розсилку, відправивши лист з темою "Розсилка" на [email protected] .
Comments (0)