Цьогорічна посівна пройшла у штатному режимі — радник президента
Весняна посівна-2020 пройшла у штатному режимі.
Весняна посівна-2020 пройшла у штатному режимі.
Комітет ВРУ з аграрних та земельних питань прийняв рішення підтримати у другому читанні проект Закону №2280 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель».
Учасники Всеукраїнської Аграрної Ради з південних регіонів під час онлайн-зустрічі із представниками Європейського банку реконструкції та розвитку та Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства обговорили про те, як реконструювати, а в деяких регіонах і реанімувати систему зрошення полів в Україні.
Аграрії Миколаївщини та Херсонщини досі борються проти невиправданого збільшення плати послуг за зрошення. Зокрема, йдеться про оплату послуги моніторингу еколого-меліоративного стану зрошувальних земель.
На пленарному засіданні Верховної Ради України законопроект №3012-1 щодо забезпечення права працівників державних і комунальних сільськогосподарських підприємств та учасників бойових дій на одержання паю направлено на доопрацювання для підготовки на повторне перше читання.
Група компаній «Епіцентр К» успішно завершила угоду з придбання частки активів «Сварог Вест Груп» у Хмельницькій області, придбавши корпоративні права ТОВ «Хмельницьк-Агро».
На Херсонщині суд задовольнив позовні вимоги про вилучення земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 48 га, вартістю 1,2 млн грн на користь громади.
Власники групи компаній «Епіцентр» мають намір викупити орендовані підприємством землі сільськогосподарського призначення і вже ведуть відповідні переговори з банками.
Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, під час зустрічі з першим секретарем посольства держави Ізраїль в Україні Йоавом Бистрицьки домовився про обмін досвідом в управлінні водними ресурсами та зрошенні.
Посуха в Україні знищила велику частину посівів зернових. Реакцією на таку ситуацію збоку Кабміну буде виплата компенсації виробникам сільськогосподарської продукції.