Обладнання з компенсацією, або як спрацювала програма підтримки виробників сільгосптехніки
У 2017 році почала діяти програма часткової компенсації вартості вітчизняної сільгосптехніки. Чи була ця програма ефективною? Скільки аграріїв нею скористались та чи повернуло це довіру до вітчизняного виробника?