Елеватори НІБУЛОНу розпочали приймання зерна нового врожаю

Коментарі

0

Компанія «НІБУЛОН» розпочала приймання зерна нового врожаю. Про це 26 червня повідомила пресслужба компанії.

«Ячмінь, зібраний у полях Миколаївської області, першим прийняв Перевантажувальний зерновий термінал у Миколаєві. А через декілька днів зерно нового врожаю вже надходило з інших регіонів до філій «Новоодеська» та «Бессарабська», - зазначається в повідомленні.  

Також уточнюється, що зерно нового врожаю має гарні якісні показники. Зокрема, насипна щільність ячменю в середньому становить 660 г/л.  

«НІБУЛОН» заздалегідь готується до початку сезону приймання нового врожаю. Агровиробники отримують весь спектр послуг: від приймання та доробки зерна до його зберігання, транспортування та реалізації», - підкреслюється в повідомленні.  


Поділитись

 

Стежте за головними новинами агробізнесу в Україні та світі на Agravery.com , на сторінці Facebook , у Telegram або підпишіться на нашу розсилку, відправивши лист з темою "Розсилка" на [email protected] .

 

Тільки зареєстровані користувачі можуть коментувати

Увійти Зареєструватися

Comments (0)

Реклама
Реклама
Реклама