На півдні України розпочалася збиральна кампанія
У південних районах Одеської області розпочалося збирання озимого ячменю та гороху. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер. «Попри складну зиму, наслідки посухи в окремих районах і безпекову ситуацію, сільгоспвиробники Одещини розпочали роботи в полях, щоб вчасно та якісно зібрати врожай»,…