4 грудня 2013 року, 06:30

Литовці вирощуватимуть індиків в Україні

Литовська компанія ЗАТ «Арві» планує у Цюрупинську, що на Херсонщині розпочати будівництво інтегрованого комплексу з вирощування і переробки м'яса індички, а також заводу з переробки відходів птахівництва. Під проект виділять 260 га землі.

Про це кореспонденту «Агравері» повідомили у прес-службі Цюрупинської міської ради.

Інвестиційні кошти розподілять наступним чином: на будівництво заводу з утилізації відходів птахівництва ― 15,7 млн євро, на завод випуску добрив ― 25,8 млн євро, на будівництво птахоферми і переробку мяса ― 37,5 млн євро. Також заплановано будівництво комбікормового заводу та елеватора потужністю зберігання 50 тис. тонн. При реалізації проекту місто Цюрупинськ отримає інвестиції у розмірі близько 40 млн євро.

Інтегрований комплекс з вирощування та переробки м'яса індички міститиме у собі потужності з вирощування і відгодівлі індички, комбікормовий завод, цех забою та глибокої переробки м'яса птиці.

Меморандум про співпрацю компанія «Арві» та керівництво області підписали на VII Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти: екологічні інвестиції, співробітництво, економічний розвиток».

Ваш коментар

Щоб додати коментар, авторизуйтесь через логін і пароль або через соціальні мережі: